خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

تجلیل از دکتر گنجی و دکتر سرندی؛از پیشکسوتان علم روانشناسی ایران

  نخستین همایش”سبک زندگی، نشاط اجتماعی ، توسعه پایداربا حضور اساتید مجرب و چهره های شاخص علم روان شناسی در سالن همایش های دانشگاه پیام نور جلفا در منطقه آزاد ارس برگزار و از مقام علمی دکتر گنجی و دکتر سرندی از پیش کسوتان علم روانشناسی ایران تجلیل بعمل آمد.

  به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، این همایش یکروزه با هدف تبیین و ترویج نیازهای جامعه برای دستیابی به جامعه توسعه محور برگزار شد.
  در ابتدی این همایش که به همت سازمان منطقه آزاد ارس و موسسه روانیاران ارس ترتیب داده شه بود، دکتر منصور بیرامی استاد روان شناسی دانشگاه تبریز به بررسی مباحثی در رابطه با چگونگی دستیابی به نشاط اجتماعی در جوامع مختلف و شناسایی نقاط ضعف و قوت در روحیه و کالبد انسان ها پرداخت.
  در ادامه دکتر سرندی از دیگر اساتید حاضر در این همایش لازمه تحقق توسعه پایدار را آرامش اجتماعی و توجه عمومی به این مسئله عنوان کرد و افزود: عدم توجه به بیماری های اجتماعی تلاطم اجتماعی بوجود می آورد.
  دکتر سرندی با بیان اینکه برای دست یابی به جامعه توسعه محور و با نشاط باید ابعاد مختلف مادی و معنوی انسان ها را مورد توجه قرار داد گفت: در صورتیکه نامتعادل های روحی و روانی انسان ها به تعادل تبدیل شود توسعه پایدار محقق می شود.
  وی اصلاح نگرش ها نسبت به جامعه و دنیای پیرامون را عامل مهمی در ایجاد شادی دانست و گفت: در ایجاد شادی و نشاط اجتماعی نگرش افراد نسبت به واقیت ها مهم است.
  در بخش دیگر این همایش دکتر حمزه گنجی گرگری مولف و مترجم کتب روان شناسی مباحث خود را با موضوع خلاقیت و نقش آن در نشاط اجتماعی و توسعه پایدار آغاز کرده و گفت: خودباوری و راهکارهای عملی تغییر سبک زندگی به منظور ایجاد نشاط اجتماعی و تحقق توسعه پایدار باید در جامعه مورد توجه قرار گیرد.
  همچنین قدردانی از پیشکسوتان علم روان شناسی ایران “ دکتر حمزه گنجی گرگری و دکتر پرویز سرندی” از دیگر برنامه های این همایش خواهد بود.


  این مطلب تا کنون 55 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : دکتر ,اجتماعی ,توسعه ,نشاط ,همایش ,جامعه ,نشاط اجتماعی ,روان شناسی ,توسعه پایدار ,منطقه آزاد ,دکتر سرندی ,تحقق توسعه پایدار ,
  تجلیل از دکتر گنجی و دکتر سرندی؛از پیشکسوتان علم روانشناسی ایران

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر